Super Wohnung und der Weg zum Strand war auch angenehm. Mit Mario konnte man super reden bei Problemen, sehr zu empfehlen. merken wir uns aus jeden Fall🙈
Взагалі все було добре. Апартаменти хоч і маленькі, але для тих, хто мало проводить час в номері, підійде на 100%. Маріо і його сім'я дуже люб'язні, завжди допомагали. Майже ні з чим проблем не було. Тому дуже рекомендую зупинятися тут.